Strona główna » Odzież robocza » Kombinezony
Kategorie

Kombinezony

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
KOMBINEZON CLASSIC

Kombinezon classic

138,50 zł brutto112,60 zł netto
 • Producent: ARTMAS
 • Dostępność: Realizacja do 3 dni
dodaj do porównania
dodaj do schowka
KOMBINEZON JEDNORAZOWY MALARSKI

Kombinezon jednorazowy malarski

8,49 zł brutto6,90 zł netto
 • Producent: ARTMAS
 • Dostępność: Realizacja do 3 dni
dodaj do porównania
dodaj do schowka
KOMBINEZON JEDNORAZOWY MALARSKI POLIPROPYLEN

Kombinezon jednorazowy malarski polipropylen

11,90 zł brutto9,67 zł netto
 • Producent: REIS
 • Dostępność: Realizacja do 3 dni
dodaj do porównania
dodaj do schowka
KOMBINEZON JEDNORAZOWY SMS POLIPROPYLEN

Kombinezon jednorazowy sms polipropylen

17,22 zł brutto14,00 zł netto
 • Producent: ARTMAS
 • Dostępność: Realizacja do 3 dni
dodaj do porównania
dodaj do schowka
KOMBINEZON JEDNORAZOWY Z KAPTUREM DT115

Kombinezon jednorazowy z kapturem dt115

24,00 zł brutto19,51 zł netto
 • Producent: DELTA PLUS
 • Dostępność: Realizacja do 3 dni
dodaj do porównania
dodaj do schowka
KOMBINEZON JEDNORAZOWY Z KAPTUREM DT125

Kombinezon jednorazowy z kapturem dt125

30,00 zł brutto24,39 zł netto
 • Producent: DELTA PLUS
 • Dostępność: Realizacja do 3 dni
dodaj do porównania
dodaj do schowka
ST30 - KOMBINEZON BizTex SMS Typ 5/6 biały

17,22 zł brutto14,00 zł netto

dodaj do porównania
dodaj do schowka

Kombinezony robocze kombinezony jednorazowe i secjalistyczne  poleca sklep bhp

Kombinezony robocze to ważny dział naszego sklepu bhp. Ta odzież robocza może chronić przed wieloma zagrożeniami. Polecamy kombinezony robocze trudnopalne, antystatyczne odblaskowe Portwest, kombinezony jednorazowe Tyvek czy Protek System. Kombinezony bhp jakie oferuje nasza hurtownia bhp są zróżnicowane pod względem zagrożeń przed jakimi mają chronić. Sklpe bhp oferuje kombinezony robocze jednorazowe, chemiczne czy tekstylne doskonałe jako odzież robocza dla serwisanta czy mechanika. Popularnym modelem jest także kombinezon spawalniczyKombinezony jednorazowe chronić mogą przed rozbryzgami cieczy, pyłem ale także mogą to być kombinezony antystatyczne czy odporne na chemię. Wiele z nich jest przeznaczonych do stosowania np przy azbeście lub z innymi niebezpiecznymi środkami, lub oferujemy kombinezony robocze do kontaktu z krwią. Popularne kombinezony np 3M czy Uvex  zapewniać mogą ochronę przed cząstkami materiałów radioaktywnych, więc stanowią ważny element ochrony. Kombinezony robocze 3M i inne są zazwyczaj niepylące, wygodne. Posiadają kaptur, który jest kompatybilny. Niektóre modele maja na plecach specjalny panel oddychający, który zapewnia lepszy przepływ powietrza. Takie kombinezony robocze jednorazowe można stosować także w lakiernictwie, przy malowaniu natryskowym, podczas konserwacji maszyn czy nakładaniu żywicy. Polecamy także kombinezony ochronne chroniące przed zagrożeniami biologicznymi i infekcjami, które można stosować przy przetwarzaniu farmaceutyków,  w cleanroomach,  podczas kontaktu z toksycznymi proszkami.podczas kontaktu ze wspomnianym wyżej azbestem czy podczas rozpylania chwastobójczych substancji. Nasz sklep bhp feruje także kombinezony chemiczne, dedykowane do pracy z chemikaliami. Osoby w nich pracujące mogą stosować je w kontakcie z odpadami, oczyszczaniu zbiorników, podczas odkażania czy przy pracy z chemikaliami czy wyciekami chemicznymi np kombinezon ochronny 3M 4570.

Kombinezony robocze jednorazowe malarskie i chemiczne

To oferta jaką posiada nasz sklep bhp skierowaną do klientów którzy poszukują odzieży roboczej jednorazowej. Znajdziemy tu kombinezony jednorazowe z polipropylenu. To ubranie robocze często określa się jako kombinezony malarskie. Kombinezony jednorazowe bhp stosowane są do ochrony ubrania przed ubrudzeniem. Oddzielną kategorią są kombinezony jednorazowe chemiczne, które chronią przed rozbryzgami cieczy i pyłów. Kombinezony robocze przeciwchemiczne to odzież ochronna specjalistyczna. Wiele modeli kombinezonów chemicznych to kombinezony robocze antystatyczne i bezpyłowe. 

Kombinezony robocze serwisowe i ocieplane - kombinezony odblaskowe i trudnopalne

Do pracy gdzie wymagane jest ubranie robocze które nie jest jednorazowe a wykonane z materiału polecamy kombinezony robocze. To praktyczne rozwiazanie dla mechaników, serwisantów czy monterów. Ubranie robocze chroni odzież przed ubrudzeniem. Nasz sklep bhp poleca także kombinezony robocze odblaskowe i trudnopalne do pracy gdzie wymagana jest widoczność i gdzie pracownicy mają styczność z ogniem, iskrami i gorącem. Szczególnie polecamy kombinezony robocze Portwest oraz Snickers. Odzież robocza Portwest oferuje kombinezony robocze trudnopalne i antystatyczne, które są także odblaskowe z pasami ostrzegawczymi. Kombinezony robocze Portwest to odzież robocza która jest stosowana w trudnych warunkach. Hurtownia bhp posiada w sprzedaży także kombinezony robocze ocieplane do pracy zimą.

Kombinezony spawalnicze 

Nasz sklep bhp poleca także odzież roboczą do pracy w trudnych warunkach. Do tej kategorii odzieży bhp należy np. kombinezon spawalniczy. Jest to odzież ochronna trudnopalna która chroni przed działaniem iskier, ognia, gorąca. Kombinezon spawalniczy to jak sama nazwa wskazuje kombinezon roboczy dla spawacza. Jest on dostępny np u firmy Portwest, która oferuje kombinezony robocze w wielu wariantach, designie, i kolorach. Popularny jest kombinezon roboczy jednoczęściowy pomarańczowy czy czerwony. Producent oferuje także kombinezony bhp w innych kolorach a także kombinezony odblaskowe. Nasz sklep bhp poleca także kombinezy spawalnicze trudnopalne. Z kolei do pracy zimą w wielu zawodach i branżach popularne są kombinezony robocze ocieplane. Zapewniają one ochronę przed zimnem i wiatrem. Często kombinezon ocieplany jest także trudnopalny i odblaskowy.

Kontakt
 • IGI KOMPLEKS KAMIL KOZIEŁ
 • IGI KOMPLEKS KAMIL KOZIEŁ
  ul. Boruty 20/13
  95-100 Zgierz
  woj. łódzkie
  NIP: 7142014659
 • E-mail:igikompleks@igikompleks.pl
 • Telefon888 745 360 Dział Handlowy
  609 959 288 Kamil Kozieł
 • Godziny działania sklepuZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO ORAZ MAILOWEGO igikompleks@igikompleks.pl

  PONIEDZIAŁEK 8:00 - PIĄTEK 16:00

  DOWOZIMY TOWAR DO FIRM ORAZ BEZPOŚREDNIO NA INWESYCJE. POSIADAMY BARDZO DUŻY ASORTYMENT. W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu