Strona główna » O firmie
Kategorie

O firmie

Witamy w sklepie BHP IGI KOMPLEKS

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego odnajdą państwo artykuły BHP, odzież ochronna, obuwie robocze, rękawice ochronne, odzież specjalistyczną czy urządzenia samohamowne. Oferujemy najwyższą jakość produktów dostarczaną przez naszych producentów, wszelkiego rodzaju atesty, deklaracje zgodności czy tabele rozmiarów. W naszym tanim sklepie internetowym BHP można kupić tanio produkty z szeroko pojętego określenia bezpieczeństwo i higiena pracy.

Dzięki szerokiej gamie odzieży roboczej, obuwia i artykułów bhp zadbamy o bezpieczeństwo i komfort pracy w każdym sektorze gospodarczym, na produkcji, na magazynie, na budowie, na spawalni czy w hucie stali.
Jesteśmy hurtownią odzieży roboczej, odzieży ochronnej oraz artykułów BHP. Działamy na terenie województwa Łódzkiego. Szeroka gama produktów. Sklep BHP. Posiadamy sklep internetowy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Zapraszamy na zakupy. Najniższe ceny na rynku BHP.


Przejdź do strony głównej
Kontakt
 • IGI KOMPLEKS KAMIL KOZIEŁ
 • IGI KOMPLEKS KAMIL KOZIEŁ
  ul. Boruty 20/13
  95-100 Zgierz
  woj. łódzkie
  NIP: 7142014659
 • E-mail:igikompleks@igikompleks.pl
 • Telefon888 745 360 Dział Handlowy
  609 959 288 Kamil Kozieł
 • Godziny działania sklepuZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO ORAZ MAILOWEGO igikompleks@igikompleks.pl

  PONIEDZIAŁEK 8:00 - PIĄTEK 16:00

  DOWOZIMY TOWAR DO FIRM ORAZ BEZPOŚREDNIO NA INWESYCJE. POSIADAMY BARDZO DUŻY ASORTYMENT. W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu